NIKDY NENÍ POZDĚ!

Když myslím, že nikdy není pozdě, myslím tím, že opravdu nikdy není pozdě na to, změnit svůj život a začít ho žít podle sebe.

0
221
zobrazeno

Když myslím, že nikdy není pozdě, myslím tím, že opravdu nikdy není pozdě na to, změnit svůj život a začít ho žít podle sebe. Nejsmutnější je, když někdo říká: „Pro mě už je pozdě.“ „Na mě už nic nečeká.“ „Já už jsem svou šanci propásl/a.“ „Já už jsem na to starý/á.“ Podobné rezignované věty, které nemají nic společného s realitou, ale s rozhodnutím dotyčného, že už chce jen přežívat, směřovat ke smrti, místo aby žil.

Nebojte se změnit svůj život, protože jestliže nyní se cítíte tak zle, že už Vás prý nic jiného nečeká než ten Váš nešťastný pocit, tak co může být horšího? Co se může stát tak hrozného, že to bude horší než to, co právě prožíváte?

Zkuste zavřít oči, začněte zhluboka dýchat tak, že budete poslouchat svůj dech a nádechem nafukovat břicho. Jděte ke svému srdci a začněte ho vnímat. Mějte trpělivost, dokud k Vám nepromluví. Možná se i rozpláčete, možná se naštvete, ale co Vám Vaše srdce říká?

Že chcete žít jinak, že jste měli o svém životě jinou představu? Že už ji vidíte? Nebo zatím ne, jen víte, že takhle žít už nechcete? Dejte se do toho. Pokud půjdete za svým srdcem, tak pocítíte odvahu, lásku a možnost začít žít podle sebe.

Pokud to budete chtít od srdce, začnete hledat možnosti, možná i pomoc nebo pochopení. Začnete třeba potkávat lidi, kteří Vám na této cestě pomohou, protože už dávno vědí, že Vaše cesta může být jiná. Možná najdete informace na internetu, v knize nebo začnete sledovat znamení. Otevřete se změně!

Začněte třeba i malou změnou, nebo na to jděte radikálně, ale přestaňte říkat, že je pozdě. Nikdy není pozdě, to je jen Vaše představa, protože dokud žijete, tak není nikdy pozdě.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Prosím vložte komentář
Please enter your name here