Kontakty

Redakce
redakce@mujspokojenyzivot.cz
257 911 257

O Tereze / Tereza Svobodová
svobodova@mplusd.cz
+420 723 858 165
Rozhodla jsem se, že spojím zajímavé lidi a jejich talenty dohromady a vytvořím prostor, kde mohou
tito lidé přispívat a inspirovat ostatní. I já patřím mezi přispěvatele. A jako správná spojnice mezi
všemi jsem šalamounsky všechny přispěvatele požádala o pár vět o mně, abych nemusela psát o sobě sama. více…

Tereza je velkou inspirací, jelikož je VŠEHO schopná, a protože se jí možná trochu zprotivilo slovo schopná ve smyslu výkonná, tak dodávám to slovo VŠEHO ve smyslu, že pro ni není nic problém a na řešení úkolů se vrhá hned, bere je jako výzvu a možná i s radostí, že má zase možnost něco stvořit.

Jak myslí na druhé a získala si tím přezdívku „matka Tereza“ jsem sice vždycky obdivovala, ale teď už i ona naštěstí zjistila, že když víc energie vrhne na svoje projekty, tak udělá víc nejen pro sebe, ale právě i pro ty ostatní, protože právě v tom je nejlepší. Dotahuje svoje projekty do super konců.

Možná proto, že je občas tak krásně praštěná, odvázaná, svobodná nebo taky bezstarostná, bez zábran, má potenciál bez překážek řešit problémy. Ale pozor, bezstarostně vypadá jen navenek, ale když chcete slyšet moudrost našich předků a vědět, jak na tom jste a co máte dělat, tak se jí prostě zeptejte. V tu chvíli se její výraz změní, její energie se zkrotí a s laskavostí sobě vlastní vám řekne přesně to, co jste měli slyšet a co máte vědět. Její empatie, vhled, zkušenosti a moudrost je tu před vámi v plné síle a vy víte, že jste vděční, že tuhle ženu znáte a je vaší přítelkyní.

RECEPTY / ZAHRADA / DOMOV / VÝLETY / KULTURA / DĚTI / OSOBNÍ ROZVOJ

O Kláře / Klára Šimerová

Klára je nejen přírodní živel, ale je to žena, ve které se snoubí přírodní divoženka a dáma dohromady. Ne že by snad pořád chodila bosa a skákala mezi kalužemi nebo běhala s rozcuchanými vlasy po stráni, je to i elegantní dáma, která ráda nosí sukně a boty na podpatku, milující přírodu, vodu, slunce, turistiku, svou zahrádku a samozřejmě svého muže Tomáše (a také své dvě děti, promiňte děti, že až nakonec, a přitom jste na prvním místě:)) více…

Je to člověk, který si uvědomuje naši propojenost s přírodou – se zemí. Který má moudrost přírody a čerpá z ní a z jejích schopností a nekonečna. Klára mi dává pocit, že všechno, co se děje, je v pořádku, tak to má být, nic není špatně, vše má svůj řád, místo, svůj účel. Je uklidňující její přístup k vám, k životu, ke všemu, co přichází. Kláru musíte mít rádi i pro její láskyplnost, otevřenost, tolerantnost, obětavost, přirozenost a spoustu dalších úžasných předností. Její talent spočívá také v tom, jak pracuje a komunikuje s přírodou a přes ni i s vámi. Jak dokáže instinktivně zpracovat vše, jak je zrovna potřeba. Je dokonalá ve své nedokonalosti a svém přístupu k životu a vlastní filozofii.

A právě na tomto portále Klára přináší inspiraci z přírody – z výletů, ze zahrádky, z kuchyně.

RECEPTY / ZAHRADA / DOMOV / VÝLETY / KULTURA / DĚTI / OSOBNÍ ROZVOJ

O Adéle / Adéla Kutláková

Áďa je perfekcionistka s lidským přístupem. I když její potřeba dokonalosti je u ní silně převažující a díky tomu úžasně obohacující vaše smysly (hlavně když uvaří nebo naaranžuje květiny do vázy), je to zároveň krásná žena, která si uvědomuje, že dokonalost je nesmysl, a tak hledá nejen díky svým bláznivým kamarádkám svou nedokonalou stránku. více…

Její humor, citlivá srdečnost, tvořivá energie a upřímnost vám připomenou, že ženská energie je v plné síle všeobjímající a obohacující a je jen inspirující ji sledovat a nechat se unášet. Adéla se svou schopností postarat se o celou rodinu a zabezpečit ji v časech dobrých i zlých je skvělou mámou tří chlapečků. Její um vypěstovat potravu, ale i okrasnou květenu je nesporný a obdivuhodný. Takže přinejhorším je dá všechny pást a oni se na zahradě uživí aspoň měsíc sami – to vám garantuji.

Právě na našem portále vás Adéla zavede do svého světa dokonalosti a inspirace. Její kuchařské umění, aranžérský talent a cit, ale i její tipy na výlety, zahradní zkušenosti a mnoho dalších talentů můžete objevit právě díky jejím příspěvkům.

RECEPTY / ZAHRADA / DOMOV / VÝLETY / KULTURA / DĚTI

O Lucii / Lucie Doležalová

Lucka je nejka s největším srdcem, co znám, plným energie a všeobjímající emocí, ironickým humorem a schopností udělat si legraci hlavně sama ze sebe. Milující život, svou rodinu a přátele. Poživačná, vychutnávající, nasávající život a předávající energii dál do světa. více…

Je to člověk, který neustále pracuje na své rodině, na její spokojenosti, na jejím rozvoji a postupování správným směrem. Obdivuji její přístup a cestu být lepší a při tom sledovat její dílo, jak se mění, roste a zlepšuje. Je úžasné sledovat její snahu nepolevit a vidět hodnotu ve spokojené rodině a lásce uvnitř i vně rodiny a vy víte, že jde správným směrem, i když to s její povahou není vždy jednoduché. Jestli někdo může být označen jako milující, pak je to právě Lucie. Což by určitě potvrdil její muž Martin a její dva chlapečkové (čistokrevní raubíři). I když Lucka odmlouvala a měla plno výmluv, že tohle není její parketa a nikdy to nedělala, nakonec i její články a postřehy ze života si můžete přečíst právě zde. Její rodinné historky psané s ironií a odstupem vás určitě pobaví, ale i poučí. A její tipy na výlety s dětmi, ale i bez dětí nebo dovolené na rychlo vás jistě inspirují.

VÝLETY / DĚTI / RECEPTY

O Šárce / Šárka Čížková

 

Šárka je cestovatelka tělem i duší. Je to ten typ ženy, která vám bude posílat tipy na levné letenky, jízdenky a cestovatelské příležitosti. Miluje cestování, objevování a podněty spojené s cestou a kulturou v dané zemi, ale i u nás. Má toho i hodně za sebou co se týká cestování, a protože je to usměvavá, pozitivní a zvědavá holka, určitě dokáže svými články a tipy inspirovat i toho největšího pecivála. více…

Šárka je maminkou dvou úžasných chlapečků a manželkou jednoho zaměstnaného muže podnikatele a manažera v jednom. Vojta je její druhá půlka, ale také ten, o koho je nutné se starat, občas nasměrovat a komu dodávat pocit zázemí. Šárka je krásná žena, která se orientuje srdcem a city. Chová se a reaguje podle toho, jak to zrovna cítí, a protože její srdce je otevřené a veselé, je vám ve společnosti Šárky vždy mile a hřejivě.

Její inspirace z cestování, kuchyně i zahrady a její skvělé tipy na levné letenky a výlety či dovolené vás nadchnou. A když přidá i svůj osobitý postřeh z vlastní rodiny, máte se na co těšit.

RECEPTY / DOMOV / VÝLETY / KULTURA / DĚTI

Tomáš / Tomáš Bažil

Tomáš je tělem i duší zahradník. Jestli někdo ví a zná potřeby, období, schopnosti a přednosti rostlin, keřů a stromů, pak je to právě Tomáš. A co neví, to si zjistí, načte, doučí, vyzkouší. Má ohromný cit a talent a ví vše o okrasné zahradě, užitkové zahradě, luční zahradě, prostě o všem, co se zahrady týká. více…

Tomíno není prý psavec, ale jeho vědomosti prostě musí plout dál, a proto se nechal přesvědčit, že to zkusí, a ejhle, ukázalo se, že má talent nejen na zahradničení, ale i na psaní o zahradě. Takže máte jedinečnou možnost přečíst si články o různých rostlinách, technikách sázení, prostě o všem, co je spojené se zahradou. A protože Tomáš miluje svou práci, máte možnost mu poslat i vlastní dotaz týkající se zahrady na mail redakce. Ty nejzajímavější nebo nejčastěji se opakující pak uveřejníme přímo zde.

ZAHRADA /

Honza / Jan Kulták

Honzík je manžel Adély, ale především je to krásný inteligentní muž, který miluje svou ženu a své tři chlapečky, ale také hory, turistiku, cestování, a tak bych mohla pokračovatvíce…

Honza je požitkář, který má rád dobré jídlo, kvalitní pití, moderní design a styl. Umí ocenit krásu a dokonalost, proto si asi vybral Adélu :). Je to aktivně pracující manažer, který si ale rád udělá čas na pár příspěvků na tento portál. Rád předává totiž dalším lidem inspiraci na aktivní odpočinek, který prospěje každému, kdo ocení tento typ cestování i způsob dovolené. Věřte, že s jeho tipy chybu neuděláte.

Takže se ponořte do inspirace tohoto vnímavého muže, který se svým milým jemným humorem a dokonalým pozorovacím talentem odkryje zajímavá, příjemná a okouzlující místa.

VÝLETY / KULTURA